KIMBO

KIMBO,1963 yılında Rubino kardeşler tarafından İtalya’nın Napoli kentinde kuruldu. Kuruluşundan önce firma, neredeyse tüm şehir halkının birer kahve fanatiği olduğu Napoli’de kendi kavurduğu kahveleri satan küçük bir dükkan olarak çalışmaya başladı. Firma ismini, kahvelerin ekildiği egzotik bölgeleri andıran yer adlarından almıştır.


CAFFE KOSE | TAZZA d'ORO | CAFE DO BRASIL


Kuruluşundan kısa bir süre sonra firma yeni markası CAFFE KOSE’yi çıkardı ve bu markası ile önemli bir ilerleme sağladı.

2012’de, Italya’nın Sardunya bölgesinde tarihi kafe zinciri LaTazza d’Oro satın alındı. Bu satın alma Sardunya bölgesindeki kafelerde büyük ses getirdi.

Firmanın kuruluşundan önce üretimine başladığı ve adını duyurduğu CAFE DO BRASIL ürünü, 1994’ten beri Italya perakende kanalında 2nci sıradaki yerini korumaktadır. Firma bu ürününde Dünya’nın ilk vakumlu teneke paket sistemini kullanmıştır.
YENİLİK Ve teknolojİ

Bu başarının sırrı, geleneklere sıkı bağlılığın sürdürülerek ürün kalitesinin bozulmadan devam ettirilmesi ve bunun yanında satış, pazarlama ve üretim alanında yeniliklere ve teknolojik alt yapıya yatırımların yapılmasıdır.

ÜRÜNLER

Bu kısma proje fotoğrafı için bir açıklama veya proje hakkında küçük bir tanıtım içeriği yazabilirsiniz.
Bu kısma proje fotoğrafı için bir açıklama veya proje hakkında küçük bir tanıtım içeriği yazabilirsiniz.
Bu kısma proje fotoğrafı için bir açıklama veya proje hakkında küçük bir tanıtım içeriği yazabilirsiniz.

MERZEY

Firmamız MERZEY, yiyecek ve içecek sektöründe 15 yıldan uzun süredir kahve sektöründe çeşitli marka ve ürünleri ile faaliyet göstermektedir.

2018 yılı itibariyle de İtalyan kahve devi Kimbo Kahve 'nin Türkiye exclusive distribütörlüğünü almıştır.

HORECA, EV ve OFİS, MARKET ve INTERNET SATIŞ olmak üzere tüm satış kanallarında KIMBO’nun Türkiye tek yetkili temsilcisi olarak satış, pazarlama ve destek hizmetlerini yürütmekte ve hızlı bir büyüme trendi ile ilerlemektedir.

Ana faaliyet alanımızı kahve grubu başta olmak üzere tüm sıcak-soğuk içecek ürünleri, makine çözümleri, eğitim ve teknik servis hizmetleri oluşturmaktadır.

Firmamız, 800m2 kapalı, 1200m2 açık alana sahip Beykoz–İSTANBUL lokasyonundaki binasında 37 personeli ile faaliyetlerini sürdürmektedir.